top of page

Lorelei Vrouwenfestival 2019

Tijdens de zomer-editie van Lorelei  zal

Moira Natuurvrouw kunstzinnig

dynamische workshops geven, waarbij je

een extra stukje van jezelf kunt ontdekken.

Deze methode gaat er vanuit dat alle

antwoorden op je vragen al in je zitten.

Door eens een andere manier te kiezen

dan praten krijg je makkelijker toegang

tot deze antwoorden. Je hoeft voor deze workshop niet kunstzinnig te zijn of goed te kunnen tekenen. Het gaat er niet om dat het mooi of correct is, het gaat erom welke antwoorden je erin kunt vinden.

Voor deze workshop wordt een materiaalbijdrage van € 5,- per persoon gevraagd. De tijd waarop deze workshop gegeven wordt, staat in het programma van het festival.

 

Zomer-editie: Ik ben zwart, maar lieflijk

De zwarte madonna komt al eeuwen voor en is volgens sommige geschiedkundigen afgeleid van een zin uit het Hooglied in de Bijbel: Ik ben zwart maar lieflijk. Dit slaat op de bruid van Koning Salomon, de Koningin van Sheba. Vandaag gaan we het hebben over zwart ( je schaduwkant), maar lieflijk (het lichtpuntje hierin). 

Met een geleide meditatie gaan we ontdekken wat dit ons te zeggen heeft. We werken met houtskool op papier en met klei.

lorelei .jpg
DT-594-44.jpg
bottom of page